Naučné hračky (Playco) - zboží

Filtrování
Nalezeno 8 produktů

Bramborové hodiny

Playco Výrobce

Set pro výrobu ekologických hodin, čerpajících energii z brambory.

od 110 Kč do 229 Kč

Mistrovská díla s magnety

Playco Výrobce

Set pro výrobu magnetků na lednici.

od 155 Kč do 197 Kč

Moje zábavná továrna na křídu

Playco Výrobce

Vytvořte si vlastní křídu doma pomocí formy a sádry. Vytvořte z obyčejné křídy křídu neobyčejných tvarů! Stačí přidat fantazii! Je to zábavné a kreativní!

od 163 Kč do 197 Kč

Mozaika motýlek

Playco Výrobce

Staň se umělcem a vytvoř si vlastní mozaiku Motýlka! Navíc jednotlivé dílky mozaiky drží jako zázrakem samy - bez nutnosti použít lepidlo, přičemž je možné použít je opakovaně.

od 49 Kč do 108 Kč

Sádrové odlitky - Vánoce

Playco Výrobce

Sada pro výrobu vlastních vánočních ozdob.

od 149 Kč do 198 Kč

Umělecký deník

Playco Výrobce

Set obsahuje: deník, dekorační pásku, stuhy a dekorační nálepky.

od 176 Kč do 270 Kč

Umění holografie

Playco Výrobce

Staň se umělcem! Vyzkoušej tuto speciální rycí techniku, seškráběj desky a těš se z prostupujícího zářícího obrázku. Můžeš k tomu použít přiloženou šablonu, nebo vytvářej své vlastní tvary a ornamenty!

od 83 Kč do 108 Kč

Vřetenový generátor

Playco Výrobce

Set pro výrobu vřetenového generátoru, který dokáže akumulovat energii z pohybu.

od 176 Kč do 224 Kč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Naučné hračky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Autodráhy nebo Figurky, Elektrická vozítka, Hračky na sportování.

Naučné hračky

Hledáte nejlevnější naučné hračky? U nás si vyberete. Kategorie naučné hračky obsahuje aktuálně 8 produktů. Zobrazené naučné hračky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které naučné hračky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější naučné hračky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné naučné hračky. Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii